fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Güzellik Salonu Havlusu 70*140 Siyah

Güzellik Salonu Havlusu 70*140 Siyah

Toptan Satış Fiyatı:
130,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 6 Adet 

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Stok Miktarı *
Ürün Kodu:
M-14250
Paylaş

Güzellik salonu havlusu, güzellik merkezlerinde kullanılan özel havlu türüdür. Bu havlular, genellikle yüksek kaliteli % 100 pamuk ipliği kullanılarak dokunur ve yüksek su emici özelliğe sahiptir.
Güzellik salonu havluları, müşterilere konfor ve hijyen sağlamak için oldukça önemlidir. Bu havlular, müşterilere profesyonel bir hizmet sunmak için kullanılır. Güzellik merkezi havluları, farklı renklerde siyah güzellik salonu havlusu, gri güzellik salonu havlusu, beyaz güzellik salonu havlusu ve farklı ölçülerde üretilir. İşletmenize özel Logolu havlu için bizi arayabilirsiniz. Satışlarımız toptandır. 50*90 cm ve 70*140 cm ölçülerinde ve saç bandı imalatımız vardır.
Logolu havlu seti için bazı güzellik salonları, havlulara kendi logolarını nakış olarak işletebilir. Bu sitede Güzellik Merkezi Havlusukuaför havlusu, güzellik merkezi havlu seti, manikür ve pedikür havlusu, saç bandı gibi çeşitli ürünler bulabilirsiniz. 
Toptan güzellik salonu seti ve toptan logolu havlu için fiyat alınız. MOYen iyi havlu markaları arasında en kaliteli havlu olarak tercih edilmektedir. Güzellik merkezi havluları imalatı yapan firmamızdan siyah banyo havlusu ve özelleştirilmiş havlu için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanmakta ve Fiyat O Oranda Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın