fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Havlu Saç Bandı Siyah

Havlu Saç Bandı Siyah

Toptan Satış Fiyatı:
30,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

ÜCRETSİZ KARGO: 20 000 TL ÜZERİ

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-221103
Paylaş

Saç bandı, güzellik salonu, güzellik merkezi ve yaşam merkezinde saçları yüzden uzak tutmak veya cilt bakımı yaparken rahat etmek için kullanılan bir saç aksesuarıdır. Havlu saç bandı, havludan yapıldığı için saçları hızlı ve kolay bir şekilde kurutur. Ayrıca, saçların kırılmasını ve yıpranmasını önler.  Havlu saç bandları farklı renklerde, beyaz saç bandı, siyah saç bandı, gri saç bandı şeklinde bulunabilir. Havlu saç bandları, cırt cırtlı olarak 8x70 cm ölçüsünde tasarlanmıştır. Havlu saç bandını kullanmanın birçok yolu vardır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu saç bandını başınıza geçirerek saçlarınızın kurumasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınız kuruysa, havlu saç bandını alın çizgisini kapatacak şekilde yerleştirerek cilt bakımı yapabilirsiniz. Saç bandları, promosyon olarakda kullanılabilir. İlaç firmaları, kozmetik firmaları, güzellik salonları, güzellik merkezleri, havlu saç bandı üzerine, logo ve markalarını nakış ile işletebilirler. Yüksek miktarda ve özel sparişlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan fiyatına satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın