fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Kuaför Havlusu 50*90 Siyah

Kuaför Havlusu 50*90 Siyah

Toptan Satış Fiyatı:
66,67TL

Minimum alım miktarı 1 adet 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-0021-2
Paylaş

Kuaför havlusu, saç bakımı ve şekillendirme işlemleri sırasında kullanılan bir üründür. Kuaför havluları, genellikle %100 pamuklu kumaştan yapılır ve yumuşak, emici, tüy bırakmayan özelliklere sahiptir. Kuaför havlularının boyutları 50x90 cm, genelde, gri berber havlusu, gri kuaför havlusu, kırmızı berber havlusu, kırmızı kuaför havlusu, siyah berber havlusu, siyah kuaför havlusu, gibi koyu renkler tercih edilir.

Berber havlusu, erkek berberlerinde ve bayan kuaförlerinde saç kesimi, fön çekme gibi işlemler sırasında kullanılan bir çeşit pamuklu havludur. Berber havlularının su emme kapasitesi, dayanıklılığı, yumuşaklığı ve hijyeni önemli özellikleridir. 

Yaşam merkezleri, güzellik salonları, güzellik merkezleri, kuaförler ve berberler isterlerse havlu üzerine salon ismini logo nakışlı olarak işletebilirler. Berber havlusunun kumaşının pamuklu olmasına dikkat edin. Pamuklu kumaşlar hem cildinize hem de saçlarınıza daha iyi gelir. Toptan berber havlusu, toptan kuaför havlusu arıyorsanız, websitemizden, toptan fiyatına satın alabilirsiniz. Firmamızın satışını yaptığı ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır. Özel sipariş ve özel üretim havlu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MOYen iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın