fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

GÜZELLİK MERKEZİ HAVLULARI

Güzellik merkezi, insanların sağlıklı, mutlu ve bakımlı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunur. Güzellik merkezleri içinde güzellik salonları, kuaförler ve spa salonları bulundurur.

Güzellik salonu havluları, bir güzellik merkezinin konforunu ve işlevselliğini artırmanın harika bir yoludur. Güzellik salonu havlusu, genellikle % 100 pamuktan yapılır. Pamuklu havlular daha yumuşak ve emici havlulardır.
Güzellik merkezi havlu seti, genellikle 50x90cm ve 70x140cm ve saç bandı boyutlarında üretilir. Güzellik salonu havlu seti, bir güzellik merkezinin (spa, fitness salonu, güzellik salonu v.b.) konforunu ve işlevselliğini artırmanın harika bir yoludur. Güzellik merkezi havluları, misafirlerin kendi havlularını getirmelerine gerek kalmadan temiz ve rahat bir şekilde kendilerini kurulayabilmelerini sağlar. Güzellik merkezi havlusu üzerine işletmenizin adını veya logosunu nakışlatarak, logolu havlu seti oluşturabilirsiniz. (Nakış fiyatı nakışın boyutu ve renk sayısına göre değişkenlik göstermektedir)

Kuaför havluları, kuaför salonlarında kullanılan ve saç kurutma, boyama, fön çekme gibi işlemler sırasında müşterilere verilen havlulardır.

Moy Havlu Olarak Sitemiz Üzerinden Toptan fiyata Satışlarımız 2014 Yılından Bu Yana Devam Etmektedir.

Alt Kategoriler: