fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

SPA HAVLUSU

Spa havlusu, spa & masaj salonlarında kullanılan özel bir tür havludur. Spa havluları genellikle yüksek emiciliğe sahip pamuktan veya eponj kumaştan yapılır. Bu sayede, spa havluları suyla temas ettiğinde çok hızlı bir şekilde suyu emerler ve kuruturlar. Diğer havlulara göre % 250 daha hızlı su emen, %50 daha hızlı kuruyan ve %133 daha hacimli görünen özellikleri ile çok tercih edilen bir havlu çeşididir. Spa masaj havluları ayrıca yumuşaklığı ve peluş dokuma özellikleri ile diğer havlulardan farklıdır. Bu sayede, spa merkezi havluları spa ziyaretçilerine rahat ve konforlu bir deneyim sunar.
Spa havlu setleri ve hamam havluları, genellikle karamel veya gri renktedir. Ancak, bazı spa salonları, havlularında farklı renkleri de tercih edebilir. Spa masaj havluları, genellikle 90x180 cm boyutlarındadır. Bu sayede, spa ziyaretçileri, havlularını rahatça sarabilir ve kurutulabilirler.

Plaj havlusu, plajda uzanmak, güneşlenmek ve yüzmek için kullanılan büyük bir havlu türüdür. Genellikle pamuklu veya eponj kumaştan yapılır ve farklı renk ve desenlerde mevcuttur. Plaj havluları, genellikle 70 x 160 cm veya 100 x 150 cm boyutlarındadır.

Moy Havlu Olarak Sitemiz Üzerinden Toptan fiyata Satışlarımız 2014 Yılından Bu Yana Devam Etmektedir.

Alt Kategoriler: