fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Havlu Saç Bandı Beyaz

Havlu Saç Bandı Beyaz

Toptan Satış Fiyatı:
30,00TL

Minimum alım miktarı 60 adet 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-221101
Paylaş

Saç bandı, güzellik salonlarında saçları yüzden uzak tutmak veya cilt bakımı yaparken rahat etmek için kullanılan güzellik salonu aksesuarlarından biridir. Havlu saç bandı, havludan yapıldığı için saçları hızlı ve kolay bir şekilde kurutur. Ayrıca, saçların kırılmasını ve yıpranmasını önler.  Havlu saç bandları farklı renklerde, beyaz saç bandı, siyah saç bandı, gri saç bandı şeklinde bulunabilir. Havlu saç bandları, cırt cırtlı olarak, 8x70 cm ölçüsünde tasarlanmıştır. Havlu saç bandını kullanmanın birçok yolu vardır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu saç bandını başınıza geçirerek saçlarınızın kurumasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınız kuruysa, havlu saç bandını alın çizgisini kapatacak şekilde yerleştirerek cilt bakımı yapabilirsiniz. Saç bandları, promosyon saç bandı olarak kullanılabilir. İlaç firmaları, kozmetik firmaları, güzellik salonları, güzellik merkezleri, havlu saç bandı üzerine, logo ve markalarını nakış ile işleterek logolu saç bandı tercih edebilirler. Yüksek miktardaki toptan havlu saç bandı ve özel sparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan fiyatına satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın