fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Havlu Saç Bandı Beyaz

Havlu Saç Bandı Beyaz

Toptan Satış Fiyatı:
27,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

Ürünümüz %100 Pamuk ipliği Kullanılarak 9x70 Ebatında ve 30 Gr Ağırlığında Güzellik Merkezleri İçin Özel Olarak Üretilmiştir.

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Stok Miktarı *
Ürün Kodu:
M-221101
Paylaş

Saç bandı, güzellik salonlarında saçları yüzden uzak tutmak veya cilt bakımı yaparken rahat etmek için kullanılan saç bandı modellerinden biridir. 
Havlu saç bandı, havludan yapıldığı için saçları hızlı ve kolay bir şekilde kurutur. Ayrıca, saçların kırılmasını ve yıpranmasını önler. 
Saç bandları farklı renklerde, beyaz saç bandı, siyah saç bandı, gri saç bandı şeklinde bulunabilir.
Havlu saç bandları, pamuklu kumaştan ayarlanabilir cırtlı olarak, 9x70 cm ölçüsünde tasarlanmıştır.
Havlu saç bandını kullanmanın birçok yolu vardır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu saç bandını başınıza geçirerek saçlarınızın kurumasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınız kuruysa, havlu saç bandını alın çizgisini kapatacak şekilde yerleştirerek cilt bakımı yapabilirsiniz.
Promosyon saç bandı olarak ilaç firmaları, kozmetik firmaları, güzellik salonları, güzellik merkezleri, havlu saç bandı üzerine, logo ve markalarını nakış ile işleterek logolu saç bandı tercih edebilirler.
Yüksek miktardaki toptan havlu saç bandı ve toptan saç bandı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan fiyatına satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanmakta ve Fiyat O Oranda Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın