fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Güzellik Salonu Havlusu 50*90 Siyah

Güzellik Salonu Havlusu 50*90 Siyah

Toptan Satış Fiyatı:
72,23TL

Minimum alım miktarı 60 adet 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-14250-1
Paylaş

Güzellik salonu havlusu, güzellik merkezlerinde kullanılan özel havlu türüdür. Bu havlular, genellikle yüksek kaliteli % 100 pamuktan yapılır ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Güzellik salonu havluları, müşterilere konfor ve hijyen sağlamak için oldukça önemlidir. Bu havlular, müşterilere profesyonel bir hizmet sunmak için kullanılır. Güzellik merkezi havluları, farklı renk ve boyutlarda bulunabilir. Siyah güzellik salonu havlusu, gri güzellik salonu havlusu, beyaz güzellik salonu havlusu en çok tercih edilen renklerdir. Logolu havlu ve logolu havlu seti için bizi arayabilirsiniz. Satışlarımız toptandır. 50*90 cm ve 70*140 cm ölçülerinde imalatımız vardır. Bazı güzellik salonları, havlulara kendi logolarını nakış olarak işletebilir. Bu sitede Güzellik Merkezi Havlusu, kuaför havlusu, güzellik merkezi havlu seti, manikür ve pedikür havlusu gibi çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Aynı renk ürünlerimizden havlu seti oluşturabilirsiniz. Toptan güzellik salonu seti ve toptan logolu havlu için fiyat alınız. MOYen iyi havlu markası olarak  en iyi havlu markaları arasında ön sıralarda yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın