fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Güzellik Salonu Havlusu 50*90 Beyaz

Güzellik Salonu Havlusu 50*90 Beyaz

Toptan Satış Fiyatı:
50,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-16250-1
Paylaş

Güzellik salonu havlusu, güzellik merkezlerinde kullanılan özel bir havlu türüdür. Bu havlular, genellikle yüksek kaliteli % 100 pamuktan yapılır ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Güzellik salonu havluları, müşterilere konfor ve hijyen sağlamak için oldukça önemlidir. Bu havlular, müşterilere profesyonel bir hizmet sunmak için kullanılır. Güzellik merkezi havluları, farklı renk ve boyutlarda bulunabilir. Siyah güzellik salonu havlusu, gri güzellik salonu havlusu, beyaz güzellik salonu havlusu ve logolu havlu için bizi arayabilirsiniz. Satışlarımız toptandır. 50*90 cm ve 70*140 cm ölçülerinde imalatımız vardır. Bazı güzellik salonları, havlulara kendi logolarını nakış olarak işletebilir. Bu sitede Güzellik Merkezi Havlusukuaför havlusu, güzellik merkezi havlu seti, manikür ve pedikür havlusu gibi çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Toptan güzellik salonu seti ve toptan logolu havlu için fiyat alınız. MOYen iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın