fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Banyo Havlusu 70*130 Pamuk 2 Çizgili

Banyo Havlusu 70*130 Pamuk 2 Çizgili

Toptan Satış Fiyatı:
422,23TL

Minimum alım miktarı 10 paket

( Paket içeriği 6 adet )

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-0070
Paylaş

Banyo havlusu, banyo veya duş sonrası vücudu kurulamak için kullanılan yumuşak ve emici bir tekstil ürünüdür. Banyo havluları genellikle pamuk, penye, mikrokoton, bambu, kadife veya diğer malzemelerden, düz, bordürlü, desenli olarak dokuma yapılır. Banyo havlularının boyutu, rengi, deseni ve kalitesi değişebilir. Örnek olarak %100 pamuk ipliğinden üretilen havlular suyu daha iyi çeker. Düz veya eponj havlu daha kullanışlıdır. Desenli havlu görsel olarak daha güzel görünür. Banyo havlularının ebatları genellikle, 70*130 banyo havlusu, 70*140 banyo havlusu, veya 90*140 banyo havlusu, 90*150 banyo havlusu şeklindedir.

Denizlide tekstil ürünleri, üretimi yapan firmamız, ürünlerini MOY markası ile yurtiçi ve yurtdışına pazarlamaktadır. MOY, en iyi havlu markası, en iyi havlu markaları, en kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Banyo havlusu, seçerken, cildinize uygun, yumuşak, kaliteli ve emici kumaşlara dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca kullanacağınız yere göre dekoratif ve uyumlu renk ve desenleri tercih edebilirsiniz. Banyo havlusu almak istiyorsanız, web sitemizden toptan fiyata güvenle satın alabilirsiniz, veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Banyo havluları kategorisinde pamuklu, bambu, kadife gibi farklı kumaş dokumalarına sahip birçok model bulabilirsiniz. Toptan satışını yaptığımız ürünlerimizin tamamı kendi imalatımızdır. Ayrıca, müşterilerimizin isteğine göre özel üretim yapıyoruz. 

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın