fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Promosyon Havlu 40*70 Siyah

Promosyon Havlu 40*70 Siyah

Toptan Satış Fiyatı:
35,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-293
Paylaş

Promosyon Havlu, firmaların reklam, tanıtım ve promosyon tarzında istediği resim ve logoların özenle havlulara işlenmiş halidir. Promosyon havluları, kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen bileşenler içerdiğine dair hammaddeler kullanarak üretilmelidir.

Baskılı promosyon havluları, işletmelerin veya organizasyonların tanıtımını yapmak için kullanılan etkili bir araçtır.

Promosyon havlu üretimi aşamalarını titizlikle takip ediyoruz ve ara aşamalarda müşteri onayına sunuyoruz. Bu sayede, yanlış ürün ile karşılaşmak yerine tarafınıza iletilen numuneye birebir uyan ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı müşteri gruplarınız için farklı renk, boyut ve özelliklerde havlu promosyon ürünleri seçebilirsiniz. Özelleştirilmiş promosyon havlu için yada toptan promosyon havlusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın