fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Havlu Peştemal 90*180

Havlu Peştemal 90*180

Toptan Satış Fiyatı:
160,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 6 Adet 

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-350748
Paylaş

Havlu peştemal, havlu ile peştemal arasında bir geçiş ürünüdür. Havlu peştemallar, hem havlu hem de peştemal özelliklerini bir arada sunar. Havlu peştemal, % 100 pamuk malzemelerden dokunmuş, ıslak veya kuru cilt üzerinde kurulama veya silme işlemi için kullanılan yumuşak bir kumaştır. Havlu peştemal, hamam, plaj, spa, havuz, otel, hastane ve diğer yerlerde kullanılabilir. Havlu peştemal, farklı boyutlarda, renklerde, desenlerde, gramajlarda ve kalitelerde üretilebilir. Havlu peştemal, bir tarafı havlu ve diğer tarafı bez kumaş olduğu için geleneksel havluya göre daha ince, hafif, yumuşak, emici, kuruyan ve kolay taşınan bir üründür. Havlu peştemal, peştemale göre ise daha kalın, dolgun, kabarık, sıcak tutan ve lüks bir üründür. Havlu peştemal, hem havlu hem de peştemal sevenler için ideal bir seçimdir.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın