fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Şezlong - Plaj Havlusu 70*160 Gri

Şezlong - Plaj Havlusu 70*160 Gri

Toptan Satış Fiyatı:
97,78TL

1 Adet

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-480709
Paylaş

Şezlong havlusu, genellikle bahçe, teras, havuz kenarı, plaj gibi açık alanlarda kullanılan bir havlu türüdür. Plaj havlusu olarakta kullanılabilir.

Şezlong havluları genellikle yüksek emiciliğe sahip %100 pamuktan ve eponj kumaştan yapılır. Pamuklu şezlong havluları daha yumuşak ve rahattır.

Şezlong havluları çeşitli boyutlarda bulunur. Genellikle şezlong uzunluğunda 70x160 cm  ebatında bir ölçüye sahiptir, böylece kişi tamamen uzanabilir ve rahat bir şekilde güneşlenebilir veya dinlenebilir.

Şezlonglar yaz aylarında plajlarda ve açık hava alanlarında rahat bir dinlenme ve güneşlenme imkanı sunar. Bahçelerde, teraslarda ve havuz kenarlarında da popülerdir. MOYen iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın