fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Güzellik Salonu Havlusu 70*140 Gri

Güzellik Salonu Havlusu 70*140 Gri

Toptan Satış Fiyatı:
115,56TL

Minimum alım miktarı 60 adet 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-15250
Paylaş

Güzellik salonu havlusu, güzellik merkezlerinde kullanılan özel havlu türüdür. Güzellik salonu havluları, müşterilere konfor ve hijyen sağlamak için oldukça önemli olduğundan müşterilere profesyonel bir hizmet sunmak için kullanılır.

Güzellik merkezi havluları, imalatı yapan firmamız farklı renklerde siyah güzellik salonu havlusu, gri güzellik salonu havlusu, beyaz güzellik salonu havlusu ve farklı ebatlarda 50*90 cm baş havlusu ve 70*140 cm vücut havlusu ölçülerinde %100 pamuk ipliği kullanarak ürettiği havluların satışını MOY markası ile yapmaktadır.

Güzellik salonlarına özel logolu havlu iyaptırmak çin bizi arayabilirsiniz. Satışlarımız toptandır. Bazı güzellik salonları, havlulara kendi logolarını nakış olarak işletebilir.

Bu sitede Güzellik Merkezi Havlusukuaför havlusu, güzellik merkezi havlu seti, manikür ve pedikür havlusu, saç bandı gibi çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Toptan güzellik salonu seti ve toptan logolu havlu için fiyat alınız. 

MOY, denizli havlu üreticileri arasında en iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular olarak yerini almıştır.   

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın