fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Manikür ve Pedikür Havlusu 30*50 Gri

Manikür ve Pedikür Havlusu 30*50 Gri

Toptan Satış Fiyatı:
23,34TL

Minimum alım miktarı 60 adet 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-203050
Paylaş

Manikür havlusu, El ve özellikle eldeki tırnakların bakımında, tırnak törpüleme, oje sürme ve tırnak dibi etlerinin temizlenmesi gibi işlemler yapılırken kullanılan havlu türüdür.

Pedikür havlusu, özel alet, ilaç ve gereçlerle ayak tırnaklarının düz veya istenilen şekillerde kesilmesi, törpülenmesi, tırnak diplerindeki oluşan etlerin temizlenerek düzeltilmesi, batık tırnakların ve nasırların çıkarılması, topuklardaki sertlik ve çatlakların giderilmesi, ayaklara ve parmaklara masaj yapılması, tırnaklara oje ve cila sürülmesi işlemleri yapılırken kullanılır.
Manikür ve Pedükür havluları, 30x50 cm ölçüsünde, koyu renklerde, % 100 pamuk ipliğinden üretilen bir üründür. Gri manikür ve pedikür havlusu, tedarik etmek isterseniz, websitemizden toptan fiyata satın alabilirsiniz. Hijyenik ve pratik olması için uzun ipliklerden yapılmış sık dokuma yapı özelliğiyle yüksek sıvı emiciliği sağlar. Kuaför, güzellik salonu, güzellik merkezi, berber ve evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Logolu havlu isterseniz, havlu üzerine işletmenizin logosunu nakış yapabiliriz. Özel spariş yada sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Denizlide faliyet gösteren firmamız, havlu üretimi, toptan satış ve ihracat yapmaktadır. MOY, en iyi havlu markası, en iyi havlu markaları, en kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın