fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Sağımhane Havlusu 30*30 Beyaz

Sağımhane Havlusu 30*30 Beyaz

Toptan Satış Fiyatı:
15,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-10305
Paylaş

Sağımhane havlusu, genellikle çiftlik ortamında hayvanların süt sağımında kullanılan 30x30 cm ölçüsünde % 100 pamuk ipliğinden üretilen beyaz renkli bir havludur. Meme başı temizleme havlusu, meme başı silme havlusu olarakda kullanılır. Süt sağım havlusu, sağımhanelerde hayvanların meme uçlarını, yaralarını, gözlerini veya diğer hassas bölgelerini silmek için kullanılır. Çiftlik havlusu olarakta adlandırılan Sağımhane havlusu, temiz, yumuşak, emici ve antiseptik olmalıdır. Çiftlik havluları, her hayvan için ayrı ayrı kullanılmalı ve tekrar kullanılmamalıdır. Sağımhane havluları, süt kalitesini ve meme sağlığını korumak için önemli bir araçtır. Çiftlik havlularını, çiftlik havlusu üretimi yapan firmamızın internet sitesinden satın alabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Havlu ların Üretimi DENİZLİ'deki Fabrikamızda Yapılmaktadır. Ürünler Firmamız Tarafından Özel Olarak Üretilmektedir.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın