fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Personel Banyo Havlusu 70*140 Karamel

Personel Banyo Havlusu 70*140 Karamel

Toptan Satış Fiyatı:
90,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 6 Adet 

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-601400-1
Paylaş

Personel havlusu, firmaların çalışanlara dağıtmak amaçlı kullandıkları, Genellikle düz havlu ve eponj havlu olarak adlandırılan pamuklu havlu türüdür. Personel havluları, farklı ebat, gramaj ve renklerde üretilebilir. Örnek olarak, mavi personel havlusu, gri personel havlusu, karamel personel havlusuPersonel havluları, 50x90 cm el yüz havlusu ve 70x140 cm yada 90x150 cm vücut banyo havlusu olarak üretilir. Genellikle, El havlusu 180 gr, banyo havlusu 400 gr veya 500 gr dır. Personel dağıtımı, promosyon havlusu, fuar katılımı, spor etkinliği gibi çeşitli alanlardada kullanılabilir. Firmaların İstekleri Doğrultusunda Özel Paketleme Yapılmaktadır.Taleb Edilirse FİRMA LOGOSU Nakış İle Havlu Üzerine Yapılabilir.Logo Ekstra Ücrete Tabidir.Logonun Ölçüsüne ve Rengine göre Fiyat Belirlenmektedir. Ürünlerimiz kendi imalatımızdır. Ürünlerimizi websitemizden satın alabilirsiniz, yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın