fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Otel Ayak Havlusu 50*70 Beyaz(Çift Kat Ring İplik)

Otel Ayak Havlusu 50*70 Beyaz(Çift Kat Ring İplik)

Toptan Satış Fiyatı:
77,78TL

Minimum alım miktarı 60 adet 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-480720
Paylaş

Ayak havlusu, otel ve hastanelerde kullanılan, genellikle beyaz renkli ve ayak izli veya logolu havlu çeşididir. Otel ayak havlusu, konukların rahatlığını ve hijyenini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ayak havluları, ayakları kurutmak için kullanılır ve genellikle 50x70 cm boyutundadır. İyi bir ayak havlusu çift kat iplik kullanılarak üretilir. Otel havluları genellikle % 100 pamuklu kumaş gibi yüksek emiciliğe sahip malzemelerden yapılır. Bu malzemeler suyu hızla emer ve konforlu bir kullanım sağlar. Bazı oteller, logolarını nakış olarak havlulara ekleyerek markalarını tanıtmayı tercih ederler. Otel havlularının kalitesi önemlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlenebilir olmalıdır. Kaliteli bir otel havlusunun yumuşak dokusu, konforlu bir his verir. Ayrıca yıkama talimatlarına uymanız, havlunun ömrünü uzatacaktır. Otel havluları imalatı yapan firmamızın websitesinden toptan fiyatına otel havlusu satın alabilirsiniz. Özel üretim havlu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MOY, en iyi havlu markaları arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın