fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Lüks Otel Ayak Havlusu 50*70 Beyaz

Lüks Otel Ayak Havlusu 50*70 Beyaz

Toptan Satış Fiyatı:
70,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

(Çift Kat Ring İplik)

ÜCRETSİZ KARGO: 20 000 TL ÜZERİ

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-480720
Paylaş

Ayak Havlusu, genellikle evlerde banyo ve duş alanlarında kullanılan, banyo sonrası ayakları kurulamak için tasarlanmış ayak izli havlu çeşitlerindendir.
Ayak havluları, genellikle 50x70 cm boyutunda pamuklu veya diğer doğal liflerden yapılır ve ayakları hızla kurutma amacı taşır.
Otel Ayak Havlusu, otellerde konaklayan misafirler için sunulan özel havlulardır. Bu havlular genellikle daha kaliteli ve dayanıklıdır.
Otel ayak havluları, genellikle daha kalın dokulu, yumuşak ve lüks bir his veren malzemelerden yapılır.
Logolu otel ayak havluları, otel logosu veya markasıyla işaretlenebilir. Kısacası, ayak havlusu genellikle ev kullanımı için tasarlanmışken, otel ayak havluları daha özel ve lüks bir deneyim sunmak amacıyla otellerde kullanılır.
Kalın ayak havlusu, diğer havlulardan daha kalın olarak tasarlandığı için zeminde düzgün bir görünüşe sahiptir.
Otel tipi ayak havlusu, konukların rahatlığını ve hijyenini sağlamak amacıyla beyaz renk ayak havlusu olarak tasarlanmıştır.
Kaliteli otel ayak havluları, çift kat iplik kullanılarak 250 gr ağırlığında % 100 pamuklu kumaş gibi yüksek emiciliğe sahip malzemelerden yapılır.
Pamuk ayak havlusu, suyu hızla emer ve konforlu bir kullanım sağlar.
Lüks otel ayak havlusu, kaliteli, uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlenebilir özelliği sayesinde en çok tercih edilen otel ayak havlusu çeşitlerindendir.
Kaliteli otel ayak havlusunun yumuşak dokusu, konforlu bir his verir.
Kalın ayak havluları daha kullanışlıdır. Yıkama talimatlarına uymanız beyaz otel ayak havlusunun ömrünü uzatacaktır.
Otel havlusu imalatı yapan firmamız otel ayak havlusu tedarikçileri, otel ayak havlusu toptancıları ve otellere toptan fiyatına otel havlusu satışı yapmaktadır.
Dayanıklı otel ayak havlusu, otel banyo ayak havlusu ve özel üretim otel ayak havlusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MOY otel ayak havlusu, kaliteli ve uzun ömürlü özelliği sayesinde en çok tercih edilen otel ayak havlusu markasıdır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın