fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Spor Havlusu 30x90 Lacivert

Spor Havlusu 30x90 Lacivert

Toptan Satış Fiyatı:
44,45TL

Minimum alım miktarı 60 adet 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-10150-5
Paylaş

Spor havlusu, spor salonlarında, fitness merkezlerinde, ve diğer spor etkinliklerinde kullanılan sporcu havlusu veya sporcu havlularıdır. Bu havlular, teri emmek ve cildi kurutmak için tasarlandığı için sporcu ter havlusu, antreman havlusu olarakta kullanılmaktadır. Spor havluları genellikle %100 pamuk malzemelerden özel olarak üretilir. Spor salonları isterlerse kendi isim ve logolarını havlu üzerine nakış ile işletebilirler. MOY spor havlusu 30x90 cm ölçülerinde standart olarak en kaliteli iplikler kullanılarak son tekneloji makinelerde üretilir. Genellikle lacivert spor havlusu gibi koyu renkler tercih edilmektedir.

Antreman havluları, spor yaparken terinizi kurulamanıza yarar. Antreman havlusu seçerken, kumaşın emiciliği, inceliği, boyutu ve kokuya dayanıklılığı gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Fitness havlusu, antreman havlusu, spor havlusu, ihtiyacınızı websitemizden, toptan fiyatına satın alabilirsiniz. Logolu spor havlusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MOY, en iyi spor havlu markası, en iyi fitness havlu markaları, arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın