fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Spor Havlusu 30x90 Lacivert

Spor Havlusu 30x90 Lacivert

Toptan Satış Fiyatı:
40,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-10150-5
Paylaş

Spor havlusu, spor salonlarında, fitness merkezlerinde, ve diğer spor etkinliklerinde kullanılan %100 pamuk ipliğnden üretilen spor salonu havlusudur.
Sporcu havlusu, teri emmek ve cildi kurutmak için tasarlandığı için sporcu ter havlusu ve antreman havlusu olarakta kullanılmaktadır.
Spor havluları, %100 pamuklu havludan özel olarak üretildiği için teri iyi emer ve cildi tahriş etmez. Spor salonları isterlerse logolu spor havlusu için kendi isim ve logolarını havlu üzerine nakış ile işletebilirler.
MOY spor havlusu, ideal spor havlusu boyutu olarak 30x90 cm ölçülerinde standart olarak üretilir.
Genellikle koyu renklerde spor havlusu kadın ve spor havlusu erkek renkleri tercih edilir. Siyah spor havlusu, açık bordo spor havlusu, royal veya saks mavi spor havlusu, gri spor havlusu yada lacivert spor havlusu.
Antreman havluları, spor yaparken terinizi kurulamanıza yarar. Antreman havlusu seçerken, kumaşın emiciliği, inceliği, boyutu ve kokuya dayanıklılığı gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. 
Fitness havlusu, antreman havlusu, spor havlusu, ihtiyacınızı websitemizden, toptan fiyatına satın alabilirsiniz. Yüksek miktardaki toptan spor havlusu siparişleriniz ve logolu spor havlusu siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz
MOY, markalı spor havluları
arasında en iyi spor havlusu markası olarak tercih edilmektedir.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın