fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Spor Havlusu 30x90 Royal Mavisi

Spor Havlusu 30x90 Royal Mavisi

Toptan Satış Fiyatı:
35,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

Ürünümüz %100 Pamuk ipliği Kullanılarak 30x90 Ebatında ve 120 Gr Ağırlığında Spor Salonları İçin Özel Olarak Üretilmiştir.

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Stok Miktarı *
Ürün Kodu:
M-10150-1
Paylaş

Spor havlusu, spor salonlarında, fitness merkezlerinde, ve diğer spor etkinliklerinde kullanılan sporcu havlusu veya sporcu havlularıdır. Bu havlular, teri emmek ve cildi kurutmak için tasarlandığı için sporcu ter havlusu, antreman havlusu olarakta kullanılmaktadır.
Spor havluları genellikle %100 pamuk malzemelerden özel olarak üretilir. Spor salonları isterlerse kendi isim ve logolarını havlu üzerine nakış ile işletebilirler.
MOY spor havlusu 30x90 cm ölçülerinde standart olarak üretilir. Genellikle koyu renkler tercih edilir. Siyah spor havlusu, bordo spor havlusu, royal mavisi spor havlusu veya saks mavisi spor havlusu, gri spor havlusu yada lacivert spor havlusu.
Antreman havluları, spor yaparken terinizi kurulamanıza yarar.
Antreman havlusu seçerken, kumaşın emiciliği, inceliği, boyutu ve kokuya dayanıklılığı gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. 
Fitness havlusu, antreman havlusu, spor havlusu, ihtiyacınızı websitemizden, toptan fiyatına satın alabilirsiniz. Logolu spor havlusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MOY, En çok tercih edilen spor havlu markası
ve en kaliteli spor havlu markasıdır.

Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanmakta ve Fiyat O Oranda Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın