fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Spor Havlusu 30x100 Gri

Spor Havlusu 30x100 Gri

Toptan Satış Fiyatı:
40,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

Ürünümüz %100 Pamuk ipliği Kullanılarak 30x100 Ebatında ve 150 Gr Ağırlığında Spor Salonları İçin Özel Olarak Üretilmiştir.

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Stok Miktarı *
Ürün Kodu:
M-10150
Paylaş

Spor havlusu, spor salonlarında, fitness merkezlerinde, ve diğer spor etkinliklerinde kullanılan sporcu havlusu veya sporcu havlularıdır.
Spor havlular, teri emmek ve cildi kurutmak için tasarlandığı için sporcu ter havlusu ve antreman havlusu olarakta kullanılmaktadır.
Pamuklu spor havluları genellikle %100 pamuk malzemelerden özel olarak üretilir. Spor salonları logolu spor havlusu isterlerse kendi isim ve logolarını havlu üzerine nakış ile işletebilirler.
MOY spor havlusu 30x100 cm ölçülerinde standart olarak ideal spor havlusu boyutunda üretilir. Genellikle koyu renklerden spor havlusu kadın ve spor havlusu erkek renkleri tercih edilir. Gri spor havlusu çok tercih edilen renk seçeneklerindendir.
Antreman havluları, spor yaparken terinizi kurulamanıza yarar. Antreman havlusu seçerken, kumaşın emiciliği, inceliği, boyutu ve kokuya dayanıklılığı gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. 
Fitness havlusu, antreman havlusu, spor havlusu fiyatlarını, toptan satış sitemizden inceleyebilirsiniz. Spor havlusu çeşitlerini websitemizden, toptan fiyatına satın alabilirsiniz.
Logolu spor havlusu ve yüksek adetli toptan spor havlusu siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Markalı spor havluları arasında en çok tercih edilen moy spor havlusu, en kaliteli spor havlusu olarak tercih edilmektedir.

Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanmakta ve Fiyat O Oranda Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın