fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Şezlong Havlusu 70*180 Karamel

Şezlong Havlusu 70*180 Karamel

Toptan Satış Fiyatı:
120,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 6 Adet 

Ürünümüz %100 Pamuk ipliği Kullanılarak 70x180 Ebatında ve 500 Gr Ağırlığında Şezlong İçin Özel Olarak Üretilmiştir.

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Stok Miktarı *
Ürün Kodu:
M-480709-1
Paylaş

Şezlong havlusu, genellikle bahçe, teras, havuz kenarı, plaj gibi açık alanlarda kullanılan bir otel plaj havlusu türüdür.
Plaj havlusu, havuz havlusu, tatil için havuz havlusu, havuz yanı havlusu ve yüzme havuzu havlusu olarakta kullanılabilir.
Şezlong havluları genellikle yüksek emiciliğe sahip %100 pamuktan ve eponj kumaştan yapılır.
Pamuklu şezlong havluları, diğer plaj havlularına göre daha yumuşak ve rahattır.
MOY şezlong havluları, şezlong uzunluğunda 70x180 cm  ebatında bir ölçüye sahiptir, böylece kişi tamamen uzanabilir ve rahat bir şekilde güneşlenebilir. Karamel şezlong havlusu en çok tercih edilen renkler arasındadır.
Şezlonglar yaz aylarında plajlarda ve açık hava alanlarında rahat bir dinlenme ve güneşlenme imkanı sunar. Bahçelerde, teraslarda ve havuz kenarlarında da popülerdir. 
MOY şezlong havlusu, yüksek kalitesi ve müşteri memnuniyeti sebebi ile en kaliteli havlular arasında en iyi havlu markası olarak yerini almıştır.
Yüksek miktardaki otel plaj havlusutoptan şezlong havlusu siparişleriniz ve logolu şezlong havlusu siparişleriniz için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanmakta ve Fiyat O Oranda Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın