fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Otel Bornozu Beyaz (L)

Otel Bornozu Beyaz (L)

Toptan Satış Fiyatı:
400,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 1 Adet 

ÜCRETSİZ KARGO: 20 000 TL ÜZERİ

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Beden Seçimi *
Ürün Kodu:
M-482007-1
Paylaş

Otel bornozu, otellerde kullanılan özel bir tür bornozdur. Bu bornozlar, konukların rahatlığını ve hijyenini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Otel bornozları M Beden, L Beden, XL Beden olarak farklı bedenlerde gelir. Şalyaka ve Kapşonlu gibi çeşitli türleri vardır. Otel bornozları genellikle % 100 pamuklu kumaş ve bukle kumaş gibi yüksek emiciliğe sahip malzemelerden yapılır. Bu malzemeler suyu hızla emer ve konforlu bir kullanım sağlar. Bazı oteller, logolarını nakış veya baskı olarak bornozlara ekleyerek markalarını tanıtmayı tercih ederler. Otel bornozunun kalitesi önemlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlenebilir olmalıdır. Kaliteli bir otel bornozunun yumuşak dokusu, konforlu bir his verir.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın