fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Spa Baş Havlusu 50*90 Gri

Spa Baş Havlusu 50*90 Gri

Toptan Satış Fiyatı:
52,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

Ürünümüz %100 Pamuk ipliği Kullanılarak 50x90 Ebatında ve 200 Gr Ağırlığında Spa Salonları İçin Özel Olarak Üretilmiştir.

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Stok Miktarı *
Ürün Kodu:
M-60500
Paylaş

Masaj havluları, genellikle masaj salonları veya spalarda kullanılır. Ancak, evde de kullanılabilirler. Masaj, kas ağrılarını hafifletmek, kan dolaşımını iyileştirmek ve genel rahatlama sağlamak için etkili bir yoldur. Bu tür havlular, spa & masaj salonlarında özellikle tercih edilir. 

Masaj havluları yüksek emiciliğe sahip pamuktan veya eponj kumaştan yapılır. % 100 Pamuk masaj havluları genellikle daha yumuşak ve rahattır.

Masaj havluları çeşitli boyutlarda ve şekillerde bulunur. Baş ve boyun için kullanılan küçük havlular 50X90 cm , sırt ve bacaklar için kullanılan büyük havlular genellikle masaj yatağı üzerine serilerekte kullanıldığı için 90x180 cm ebatındadır.

Spa salonları, istek üzerine masaj havlularının üzerine spa salonunun logosunu nakış olarak işletebilirler. Nakış fiyatı nakışın boyutu ve renk sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Masaj havlusu üreticileri, toptan satış prensibiyle hareket ederler. Bu nedenle sipariş verilen ürünlerde kargo ücreti tutara ilave olacaktır. Eğer masaj salonunda kullanılacak bir havlu arıyorsanız, spa masaj havlusu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. MOYen iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanmakta ve Fiyat O Oranda Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın