fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Spa Masaj Havlusu 90*180 Gri

Spa Masaj Havlusu 90*180 Gri

Toptan Satış Fiyatı:
160,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 6 Adet 

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-252135
Paylaş

Masaj havluları, genellikle masaj salonları veya spalarda kullanılır. Ancak, evde de kullanılabilirler. Masaj, kas ağrılarını hafifletmek, kan dolaşımını iyileştirmek ve genel rahatlama sağlamak için etkili bir yoldur. Bu tür havlular, spa & masaj salonlarında özellikle tercih edilir. 

Masaj havluları yüksek emiciliğe sahip pamuktan veya eponj kumaştan yapılır. % 100 Pamuk masaj havluları genellikle daha yumuşak ve rahattır.

Masaj havluları çeşitli boyutlarda ve şekillerde bulunur. Baş ve boyun için kullanılan küçük havlular 50X90 cm , sırt ve bacaklar için kullanılan büyük havlular genellikle masaj yatağı üzerine serilerekte kullanıldığı için 90x180 cm ebatındadır.

Spa salonları, istek üzerine masaj havlularının üzerine spa salonunun logosunu nakış olarak işletebilirler. Nakış fiyatı nakışın boyutu ve renk sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Masaj havlusu üreticileri, toptan satış prensibiyle hareket ederler. Bu nedenle sipariş verilen ürünlerde kargo ücreti tutara ilave olacaktır. Eğer masaj salonunda kullanılacak bir havlu arıyorsanız, spa masaj havlusu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. MOYen iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın