fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Otel Banyo Havlusu 90*150 Beyaz

Otel Banyo Havlusu 90*150 Beyaz

Toptan Satış Fiyatı:
150,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 6 Adet 

 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-480790
Paylaş

Otel havlusu, otellerde kullanılan özel bir tür havludur. Bu havlular, konukların rahatlığını ve hijyenini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Otel havluları farklı boyutlarda gelir. El yüz havluları, banyo havluları, ayak havluları ve bornozlar gibi çeşitli türleri vardır. Banyo havluları daha büyük boyuttadır ve vücudu sarmak için idealdir. Genellikle 70x140 cm veya 90x150 cm boyutlarında olabilir. Otel havluları genellikle % 100 pamuklu kumaş ve eponj kumaş gibi yüksek emiciliğe sahip malzemelerden yapılır. Bu malzemeler suyu hızla emer ve konforlu bir kullanım sağlar. Bazı oteller, logolarını nakış veya baskı olarak havlulara ekleyerek markalarını tanıtmayı tercih ederler. Otel havlularının kalitesi önemlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlenebilir olmalıdır. Kaliteli bir otel havlusunun yumuşak dokusu, konforlu bir his verir. MOYen kaliteli havlu gurubunda yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın