fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA SATIŞ SİTESİ

Otel El Havlusu 50*90 Beyaz

Otel El Havlusu 50*90 Beyaz

Satış Fiyatı:
50,00TL

1 Adet

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-480750
Paylaş

Otel havlusu, otellerde kullanılan özel bir tür havludur. Bu havlular, konukların rahatlığını ve hijyenini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu havlular, hasta havlusu ve hastane havlusu olarakta kullanılabilir.

Otel havluları farklı boyutlarda gelir. El yüz havluları, banyo havluları, ayak havluları ve bornozlar gibi çeşitli türleri vardır. El yüz havluları genellikle 50x90 cm boyutundadır ve elleri ve yüzü kurutmak için kullanılır.

Otel havluları genellikle % 100 pamuklu kumaş ve eponj kumaş gibi yüksek emiciliğe sahip malzemelerden yapılır. Bu malzemeler suyu hızla emer ve konforlu bir kullanım sağlar. Bazı oteller, logolarını nakış veya baskı olarak havlulara ekleyerek markalarını tanıtmayı tercih ederler.

Otel havlularının kalitesi önemlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlenebilir olmalıdır. Kaliteli bir otel havlusunun yumuşak dokusu, konforlu bir his verir. Denizlide faliyet gösteren firmamız, havlu üretimi ve toptan satış yapmaktadır. İhtiyacınız olan havluları websitemizden toptan fiyatına satın alabilirsiniz, veya özel siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MOYen iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın