fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Otel El Havlusu 50*90 Beyaz

Otel El Havlusu 50*90 Beyaz

Toptan Satış Fiyatı:
50,00TL

Minimum Toptan Alım Miktarı: 12 Adet 

ÜCRETSİZ KARGO: 20 000 TL ÜZERİ

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-480750
Paylaş

Otel havlusu, otellerde kullanılan özel bir tür havludur. Bu havlular, konukların rahatlığını ve hijyenini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu havlular, hasta havlusu ve hastane havlusu olarakta kullanılabilir.
Otel havluları farklı boyutlarda gelir. El yüz havluları, banyo havluları, ayak havluları ve bornozlar gibi çeşitli türleri vardır.
Otel el yüz havluları genellikle 50x90 cm boyutundadır ve elleri ve yüzü kurutmak için kullanılır.
Otel el havlusu genellikle % 100 pamuklu kumaş ve eponj kumaş gibi yüksek emiciliğe sahip malzemelerden yapılır. Bu malzemeler suyu hızla emer ve konforlu bir kullanım sağlar. Bazı oteller, logolarını nakış veya baskı olarak havlulara ekleyerek markalarını tanıtmayı tercih ederler.
Otel havlularının kalitesi önemlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlenebilir olmalıdır. Kaliteli bir otel havlusunun yumuşak dokusu, konforlu bir his verir. Denizlide faliyet gösteren firmamız, otel havlusu üretimi yapmaktadır. İhtiyacınız olan havluları websitemizden toptan fiyatına satın alabilirsiniz, veya yüksek miktardaki toptan otel havlusu siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MOY otel havlusuen iyi havlu markaları arasında en kaliteli havlu olarak en tercih edilen havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın