fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA SATIŞ SİTESİ

Manikür ve Pedikür Havlusu 30*50 Gri

Manikür ve Pedikür Havlusu 30*50 Gri

Satış Fiyatı:
18,56TL

1 ADET 

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-203050
Paylaş

Manikür havlusu ve pedikür havlusu, el ve ayak bakımı yaparken kullanılan 30x50 cm ölçüsünde, farklı renklerde, % 100 pamuk bir üründür. Gri manikür havlusu, Gri pedikür havlusu, tedarik etmek isterseniz, websitemizden toptan fiyata satın alabilirsiniz. Hijyenik ve pratik olması için uzun ipliklerden yapılmış sık dokuma yapı özelliğiyle yüksek sıvı emiciliği sağlar. Kuaför, güzellik salonları, berber, güzellik merkezi ve evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Logolu havlu ihtiyacınız varsa havlu üzerine işletmenizin logosunu nakış yapabiliriz. Özel spariş yada sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Denizlide faliyet gösteren firmamız, havlu üretimi, toptan satış ve ihracat yapmaktadır. MOY, en iyi havlu markası, en iyi havlu markaları, en kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın