fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

Güzellik Merkezi Havlu Seti Gri 3 lü  Set

Güzellik Merkezi Havlu Seti Gri 3 lü Set

Toptan Satış Fiyatı:
190,00TL

Minimum alım miktarı 1 set

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-25250-2
Paylaş

Güzellik salonu havlu setleri, güzellik merkezlerinde kullanılan özel havlu takımlarıdır. Havlu seti, genellikle bir adet 50x90 cm el ve yüz havlusu, bir adet 70x140 cm vücut havlusu ve bir adet saç bandından oluşur. Güzellik salonu havlu seti, yüksek kaliteli % 100 pamuk ipliğinden dokunan malzemelerden yapılır ve yumuşak, emici, özelliklere sahiptir. Güzellik salonu havlu seti, müşterilere konfor ve hijyen sağlamak için oldukça önemlidir. Bu havlular, müşterilere profesyonel bir hizmet sunmak için kullanılır.  Logolu havlu seti, güzellik salonu logolu havlu seti isterseniz, güzellik salonunun logosu havlu üzerine nakış ile işlenebilir. Güzellik merkezi havluları, farklı renk ve boyutlarda bulunabilir. Siyah güzellik salonu havlusu, gri güzellik salonu havlusu, beyaz güzellik salonu havlusu ve logolu havlu için bizi arayabilirsiniz. Satışlarımız toptandır. 50*90 cm ve 70*140 cm ölçülerinde imalatımız vardır. Bu sitede Güzellik Merkezi Havlusukuaför havlusu, güzellik merkezi havlu seti, manikür ve pedikür havlusu gibi çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Toptan güzellik salonu seti ve toptan logolu havlu için fiyat alınız. MOYen iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın