fbpx

Moy Havlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
FABRİKA TOPTAN SATIŞ SİTESİ

El Havlusu 50*80 Pamuk 2 Çizgili

El Havlusu 50*80 Pamuk 2 Çizgili

Toptan Satış Fiyatı:
380,00TL

12 Adet

Marka:
MOY
Ürün Seçenekleri
Renk Seçimi *
Ürün Kodu:
M-0050
Paylaş

El ve yüz havluları, günlük hayatta sıklıkla kullanılan ev tekstili ürünlerinden biridir. El havlusu modelleri, kumaş, renk, desen, boyut gibi çeşitli özelliklere göre farklılık gösterir. El havluları, 50*80 cm, 50*90 cm ebatlarında, farklı gramlarda ve farklı renklerde üretilir.

Firmamız, toptan satış, pirensibiyle hareket ettiği için, ürünleri enuygun maliyetle üretir ve toptan satış fiyatından tüketiciye sunar. MOYen iyi havlu markasıen iyi havlu markalarıen kaliteli havlu, en kaliteli havlular arasında yerini almıştır.

El ve yüz havlusu seçerken, cildinize uygun, yumuşak, kaliteli ve emici kumaşlara dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca kullanacağınız yere göre dekoratif ve uyumlu renk ve desenleri tercih edebilirsiniz.

El havlusu almak istiyorsanız, web sitemizden toptan fiyata güvenle satın alabilirsiniz. El havluları kategorisinde pamuklu havlu, bambu havlu, kadife havlu gibi farklı kumaş dokumalarına sahip birçok model bulabilirsiniz.

Toptan satışını yaptığımız ürünlerimizin tamamı kendi imalatımızdır. Ayrıca, müşterilerimizin isteğine göre özel üretim yapıyoruz. Özel üretim için, yada soru ve önerileriniz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterimiz;
Firmamız Toptan Fiyatına Satış Prensibiyle Hareket Ettiği İçin Sipariş Vereceğiniz Ürünlerde Kargo Ücreti Tutara İlave Olacaktır.
Sizler İçin Kargo Firmalarıyla En Uygun Şekilde Anlaşma Sağlanmış Olup, Kargo Ücreti Sipariş Vereceğiniz Miktara Göre Hesaplanıp Otomatik Olarak Artış Göstermektedir. Anlayışınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Yalnızca giriş yapan kullanıcılar yorum yapabilir, lütfen giriş yapın